KOSZYK (0)

Znakowanie

Gadżety reklamowe z nadrukiem - metody znakowania

Aby upominek należycie spełniał funkcje promocyjne, koniecznie powinien zostać spersonalizowany. Dlatego też oferujemy gadżety reklamowe z nadrukiem, na których można umieścić między innymi logotyp. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, gwarantujące skuteczną reklamę na lata! Dbając o wygodę naszych Klientów świadczymy kompleksowe usługi w zakresie znakowania upominków reklamowych. Wśród poddawanych znakowaniu gadżetów są kubki reklamowe, koszulki, bluzy, torby bawełniane, a także długopisy reklamowe i wiele innych akcesoriów.

Firma Videodruk oferuje następujące metody nanoszenia logotypów (znakowania):

Zdobienie ceramiki reklamowej

Znajdą Państwo tutaj szereg informacji związanych ze zdobieniem ceramiki reklamowej:
 - filmy i opisy technik zdobienia ceramiki reklamowej
 - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
 - ...


 

 

Tampodruk 

Wykonanie nadruku tą metodą polega na przeniesieniu farby z wytrawionej metalowej matrycy przy pomocy gumowego tamponu na znakowany artykuł reklamowy. Operacja ta odbywa się w specjalnym urządzeniu zwanym potocznie "tamponiarką". Przy użyciu tej metody można wykonywać nadruki zarówno na powierzchniach płaskich jak i nieregularnych: zaokrąglonych, wypukłych itp.

Sitodruk

Wykonanie nadruku tą metodą polega na przepchnięciu farby przez oczka sita bezpośrednio na znakowany artykuł reklamowy. Sito do druku przygotowane jest w ten sposób że część oczek w nim jest zasklepiona (nie przepuszcza farby), a pozostałe przez które przechodzi farba tworzą wzór który jest drukowany.

Grawer laserowy

Wykonanie znakowania tą metodą polega na precyzyjnym usunięciu wiązką lasera wierzchniej warstwy materiału z powierzchni grawerowanego przedmiotu. Lasery typu YAG i CO2 pozwalają na wykonanie graweru na takich materiałach jak: metal, drewno, szkło, skóra, karton, tworzywa sztuczne, laminaty grawerskie i guma stemplarska.

Haft komputerowy

Wykonanie znakowania tą metodą polega na precyzyjnym wyhaftowaniu igłą i nicią przy użyciu automatycznego urządzenia sterowanego komputerowo zleconego wzoru. Technologię tą wykorzystuje się na wszystkich tekstyliach.

Doming

Wykonanie znakowania tą metodą polega na nałożeniu na kolorowy wydruk cyfrowy warstwy żywicy poliuretanowej, która nadaje mu tym samym wyrazistości koloru i głębi obrazu. Warstwa żywicy ma także funkcje ochronne - logo zachowuje swoją barwę i jest odporne na uszkodzenia. Efekt końcowy jest bardzo estetyczny i efektowny. 

Termotransfer

Wykonanie znakowania tą metodą polega na termicznym wgrzaniu logotypu w dany materiał. Początkowo na specjalnym papierze transferowym wydrukowany jest logotyp metodą sitodruku, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej wysoką temperaturę - około 150 °C. 

Tłoczenie

Wykonanie znakowania tą metodą polega na wytłoczeniu, wyciśnięciu określonego wzoru przy pomocy metalowej matrycy w materiale skórzanym bądź skóropodobnym. Tłoczenie można wykonać na sucho - odbijając jedynie samą matrycę w materiale, bądź za pomocą folii tzw. "color stamping" - najczęściej w kolorze złotym lub srebrnym.