AP721500-10
Notes A5 Zubar - czarny (AP721500-10)
dostępne 9099 szt.
Zapytaj o produkt
Kolor:
czarny
dostępne 9099 szt.
1 Podaj ilość
Group 3
Ilość sztuk:
realizacja 11-12 dni
Funkcjonalność dostępna tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników
Opis produktu Szczegóły Znakowanie
Spiralny notes A5 z kartonu z recyklingu z 80 kartkami w linie i gumką.
Kod produktu AP721500-10
Kolor czarny
Kraj pochodzenia Chiny
Wielkość 155×210×10 mm
Materiał Papier , Karton
Opakowanie jednostkowe 0.26 kg
Karton
Pakowanie Karton duży: 50 szt., waga: 13 kg, wymiary: 38x23x49 cm
Ilość w kartonie wewnętrznym: 25 szt.
Tampodruk P2
Z przodu
Z przodu
30 mm
70 mm
maks. 4
Z tyłu
Z tyłu
30 mm
70 mm