Klasyczny Zestaw piśmienniczy składający się z długopisu i pióra wiecznego. Czarne, lakierowane nasadki idealnie nadają się do grawerowania. Obydwa artykuły posiadają wkłady w standardowych rozmiarach, piszące na niebiesko. Długopis posiada zapasowy, czarny wkład. Całość zapakowana w eleganckie pudełko prezentowe z certyfikatem autentyczności Pierre Cardin.
Zestaw piśmienny CHRISTOPHE Pierre Cardin to elegancka i klasyczna propozycja, idealna zarówno do użytku codziennego, jak i na specjalne okazje. Zestaw składa się z wysokiej jakości długopisu i pióra wiecznego, które łączą funkcjonalność z ponadczasowym stylem. Czarne, lakierowane nasadki przyborów piśmienniczych doskonale nadają się do personalizacji poprzez grawerowanie, co sprawia, że zestaw jest doskonałym pomysłem na prezent.Długopis wyposażony jest w wysokiej jakości wkład piszący na niebiesko, a także zapasowy wkład w kolorze czarnym, co zwiększa jego funkcjonalność.
Pióro wieczne również posiada standardowy wkład niebieski, co zapewnia płynność pisania i komfort użytkowania. Eleganckie wykończenie przyborów, z chromowanymi detalami, podkreśla ich luksusowy charakter.Całość zestawu zapakowana jest w estetyczne pudełko prezentowe, a dołączony certyfikat autentyczności stanowi gwarancję oryginalności i wysokiej jakości produktów marki Pierre Cardin. Zestaw CHRISTOPHE to doskonały wybór dla osób, które poszukują eleganckiego, funkcjonalnego zestawu piśmienniczego o ponadczasowym designie.
| Kod produktu |
B0400400IP307 |
| Kolor |
szary |
| Marka |
Pierre Cardin |
| Kraj pochodzenia |
Chiny |
| Wielkość |
1 x 13,7 cm; 1 x 13,7 cm |
| Materiał |
metal
|
| Opakowanie jednostkowe |
0.205 kg
etui prezentowe Pierre Cardin
|
| Pakowanie |
Karton mały:
1
szt.
Karton duży: 20 szt., waga: 4.23 kg, wymiary: 17.5x3.5x6.7 cm
|