LT90400-N0055
Producent:
Pudełko na lunch Zen 800 ml - beżowy (LT90400-N0055)
dostępne 3999 szt.
Zapytaj o produkt
Kolor:
beżowy
dostępne 3999 szt.
1 Podaj ilość
Group 3
Ilość sztuk:
realizacja 10-15 dni
Funkcjonalność dostępna tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników
Opis produktu Szczegóły Znakowanie
Kod produktu LT90400-N0055
Kolor beżowy
Marka Toppoint
Kraj pochodzenia Chiny
Wielkość 212 x 115 x 60 mm
Materiał Silicone , PP
Opakowanie jednostkowe 0.156 kg
opakowanie zbiorcze
Pakowanie Karton duży: 50 szt., waga: 12.5 kg, wymiary: 45x32x60 cm
Druk cyfrowy DPN3
bovenzijde
bovenzijde
90 mm
120 mm
full-color
Tampodruk P5
50 mm
55 mm