LT95513-N0094
Producent:
Powerbank Bamboo 5000 mAh - naturalny-t (LT95513-N0094)
dostępne 892 szt.
Zapytaj o produkt
Kolor:
naturalny-t
dostępne 892 szt.
1 Podaj ilość
Group 3
Ilość sztuk:
realizacja 10-15 dni
Funkcjonalność dostępna tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników
Opis produktu Szczegóły Znakowanie
Kod produktu LT95513-N0094
Kolor naturalny-t
Marka Toppoint
Kraj pochodzenia Chiny
Wielkość 96 x 70 x 16 mm
Materiał Bamboo
Opakowanie jednostkowe 0.123 kg
opakowanie zbiorcze
Pakowanie Karton duży: 50 szt., waga: 8.8 kg, wymiary: 24x13.5x39 cm
Druk cyfrowy DPN2
zijde 1
zijde 1
59 mm
94 mm
full-color
Grawerowanie laserowe L3
59 mm
95 mm
maks. 1
Tampodruk P5
50 mm
65 mm