AP800143-10
Producent:
Ouragan Parasol RPET - czarny (AP800143-10)
chwilowo niedostępny
Zapytaj o produkt
Kolor:
czarny
dostępne 0 szt.
1 Podaj ilość
Group 3
Ilość sztuk:
realizacja 11-12 dni
Funkcjonalność dostępna tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników
Opis produktu Szczegóły Znakowanie
Kod produktu AP800143-10
Kolor czarny
Marka André Philippe
Kraj pochodzenia Chiny
Wielkość ø977×270 mm
Materiał Metal , 190T pongee z recyklingu PET
Opakowanie jednostkowe 0.404 kg
Karton
Pakowanie Karton duży: 24 szt., waga: 9.7 kg, wymiary: 39x28x31 cm
Sitodruk S3
Panel 1 - z taśmą zamykającą (numeracja panelu zgodnie z ruchem wskazówek zegara)
100 mm
200 mm
maks. 1
Panel 2
Panel 2
100 mm
200 mm
maks. 1
Panel 3
Panel 3
100 mm
200 mm
Panel 4
Panel 4
100 mm
200 mm
Panel 5
Panel 5
100 mm
200 mm
Panel 6
Panel 6
100 mm
200 mm
Panel 7
Panel 7
100 mm
200 mm
Panel 8
Panel 8
100 mm
200 mm
Termotransfer cyfrowy full color DTD3 150 - 300 cm²
110 mm
220 mm
full-color
110 mm
220 mm
full-color
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
Termotransfer cyfrowy full color DTD1 do 50 cm²
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
Tylna strona opakowania
Tylna strona opakowania
30 mm
130 mm
Pasek
Pasek
10 mm
120 mm
Termotransfer cyfrowy full color DTD2 50 - 150 cm²
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
Druk termotransferowy TD3 od 150.01 do 300 cm²
110 mm
220 mm
maks. 8
110 mm
220 mm
maks. 8
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
Druk termotransferowy TD1 do 50 cm²
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
30 mm
130 mm
10 mm
120 mm
Druk termotransferowy TD2 od 50.01 do 150 cm²
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm
110 mm
220 mm