1 Podaj ilość
Group 3
od ${price.rangeFrom} szt.
od ${askPriceLevel} szt. na zapytanie
Ilość sztuk:
realizacja 7-9 dni
Funkcjonalność dostępna tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników
Opis produktu Szczegóły Znakowanie

Luksusowy, dwukolorowy notes o formacie A5 z okładką imitującą skórę w komplecie z długopisem z serii CELEBRATION. Notes posiada 160 stron w wykropkowane linie, gramatura 80 g/m2 oraz zakładkę z metalowym elementem. Z tyłu na okładce tłoczone logo Pierre Cardin. Długopis wykonany z aluminium w modnych, intensywnych kolorach. Posiada przyjemną w dotyku powierzchnię soft touch i czarne detale oraz funkcję touch pen. Całość w opakowaniu z certyfikatem autentyczności Pierre Cardin.

Notes A5 w kropki i długopis REPORTER Pierre Cardin to elegancki zestaw, który łączy styl z funkcjonalnością. Notes o formacie A5 ma okładkę imitującą skórę, nadającą mu luksusowy wygląd. Zawiera 160 stron w wykropkowane linie o gramaturze 80 g/m2, idealne do robienia notatek, rysowania lub planowania.

Zakładka z metalowym elementem ułatwia szybkie przejście do najważniejszych stron, a na tylnej okładce znajdziesz subtelne tłoczone logo Pierre Cardin, które dodaje mu prestiżowego charakteru.W komplecie znajduje się również długopis z serii CELEBRATION, wykonany z aluminium w modnych, intensywnych kolorach. Posiada przyjemną w dotyku powierzchnię soft touch oraz czarne detale, które nadają mu nowoczesny i elegancki wygląd. Długopis jest również funkcjonalny dzięki funkcji touch pen, co umożliwia wygodne korzystanie z ekranów dotykowych.Całość zapakowana jest w eleganckie opakowanie z certyfikatem autentyczności Pierre Cardin, co sprawia, że zestaw stanowi doskonały pomysł na prezent dla osób ceniących wysoką jakość i styl.

Kod produktu B3501202IP304
Kolor niebieski
Marka Pierre Cardin
Kraj pochodzenia Chiny
Wielkość 20,8 x 16,2 x 1,4 cm; 1 x 14 cm
Materiał metal
Opakowanie jednostkowe 0.25 kg
etui prezentowe Pierre Cardin
Pakowanie Karton mały: 1 szt.
Karton duży: 5 szt., wymiary: 20.8x1.4x14.9 cm
S1 (sitodruk)
Przód
Przód
50 mm
80 mm
maks. 1
HS (tłoczenie)
HS (tłoczenie)
40 mm
50 mm
maks. 1

Podobne notesy książkowe w tym samym kolorze

Dostępność dla Notatnik A5 w kropki i długopis REPORTER Pierre Cardin

PL 0 szt.
DE 0 szt.
EU 476 szt. (04.04.2026)
PL 14 szt.
DE 0 szt.
EU 157 szt. (04.04.2026)
PL 0 szt.
DE 0 szt.
EU 450 szt. (04.04.2026)
PL 5 szt.
DE 0 szt.
EU 277 szt. (04.04.2026)
PL 1 szt.
DE 0 szt.
EU 595 szt. (04.04.2026)

Inne produkty tej marki