1
Podaj ilość
od ${askPriceLevel} szt.
na zapytanie
Ilość sztuk:
realizacja
10-12
dni
2
Wybrane ${markingsList.length === 1 ? 'znakowanie' : 'znakowania'}
zmień
Znakowanie
wybierz rodzaj znakowania
${marking.groupName}
(${marking.markingName} / ${marking.colours === 0 ? 'full-color' : marking.colours|colourFormat})
(${marking.markingName} / ${marking.colours === 0 ? 'full-color' : marking.colours|colourFormat})
+ ${item}
Bez znakowania
3
Podsumowanie
${showSummary ? 'ukryj' : 'pokaż'} szczegóły
| ${ quantity } szt. x ${ markingSummary.productPriceFormatted[showNetto ? 'netAmount' : 'grossAmount'] } | |
| Znakowanie | ${ quantity } szt. x ${ markingSummary.markingPriceFormatted[showNetto ? 'netAmount' : 'grossAmount'] } |
| Rozpakowanie / zapakowanie | ${ quantity } szt. x ${markingSummary.packagingPriceFormatted[showNetto ? 'netAmount' : 'grossAmount']} |
Opis produktu
Szczegóły
Znakowanie
Mini latarka z karabińczykiem wykonana z recyklingowego aluminium. W zestawie 4 baterie guzikowe.
Mini latarka wykonana z aluminium pochodzącego z recyklingu to połączenie trwałości i ekologicznej odpowiedzialności. Jej kompaktowy rozmiar sprawia, że bez trudu zmieści się w kieszeni, torbie czy na breloku, zapewniając wygodny dostęp do światła w każdej sytuacji.
Dołączony karabińczyk umożliwia łatwe przypięcie latarki do plecaka, paska lub kluczy, co zwiększa jej funkcjonalność i sprawia, że zawsze jest pod ręką, gdy zajdzie potrzeba. W zestawie znajdują się cztery baterie guzikowe, dzięki którym urządzenie jest gotowe do natychmiastowego użytku, eliminując konieczność dodatkowych zakupów.
| Kod produktu | 529304 |
| Kolor | niebieski |
| Marka | basic |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wielkość | 10 x ⌀ 1,5 cm |
| Materiał | aluminium z recyklingu |
| Opakowanie jednostkowe |
0.018 kg kartonowe pudełko |
| Pakowanie |
Karton mały:
100
szt. Karton duży: 500 szt. |
L2 (grawer laserem)
Prawy bok
8 mm
20 mm
maks. 1
Lewy bok
8 mm
20 mm
maks. 1