AP864144-10
Guardian Brelok z alarmem osobistym RABS - czarny (AP864144-10)
dostępne 203 szt.
Zapytaj o produkt
Do pobrania:
Kolor:
czarny
dostępne 203 szt.
1 Podaj ilość
Group 3
Ilość sztuk:
realizacja 11-12 dni
Funkcjonalność dostępna tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników
Opis produktu Szczegóły Znakowanie
Kod produktu AP864144-10
Kolor czarny
Kraj pochodzenia Chiny
Wielkość 65×39×22 mm
Materiał Metal , ABS z recyklingu
Opakowanie jednostkowe 0.027 kg
Karton
Pakowanie Karton duży: 200 szt., waga: 5.5 kg, wymiary: 28x48x19 cm
Ilość w kartonie wewnętrznym: 50 szt.
Tampodruk P3
Z przodu
Z przodu
10 mm
20 mm
maks. 4
Z tyłu
Z tyłu
20 mm
30 mm
maks. 4
Paperboard box PB2
Niestandardowe pudełko kartonowe
151 mm
151 mm
full-color
Kraft paperboard box PBK2
Niestandardowe pudełko kartonowe kraft
151 mm
151 mm