AP809567-10
Boohoo szoteczka bambusowa - czarny (AP809567-10)
dostępne 5620 szt.
Zapytaj o produkt
Do pobrania:
Kolor:
czarny
dostępne 5620 szt.
1 Podaj ilość
Group 3
Ilość sztuk:
realizacja 11-12 dni
Funkcjonalność dostępna tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników
Opis produktu Szczegóły Znakowanie
Szczoteczka do zębów z naturalnego bambusa z nylonowym włosiem. W papierowym kartoniku.
Kod produktu AP809567-10
Kolor czarny
Kraj pochodzenia Chiny
Wielkość 175×13×5 mm
Materiał Bambus
Opakowanie jednostkowe 0.01 kg
Karton
Pakowanie Karton duży: 1000 szt., waga: 10.5 kg, wymiary: 39x49x47 cm
Ilość w kartonie wewnętrznym: 50 szt.
Grawer laserowy E1
Uchwyt - przód
Uchwyt - przód
10 mm
50 mm
maks. 1
Uchwyt - tył
Uchwyt - tył
10 mm
50 mm
maks. 1
Engraving - Name printing NE1
10 mm
50 mm
10 mm
50 mm
Tampodruk P2
10 mm
50 mm
maks. 2
10 mm
50 mm
maks. 2
Karton
10 mm
50 mm
Paperboard box PB1
Niestandardowe pudełko kartonowe
244 mm
81 mm
full-color
Kraft paperboard box PBK1
Niestandardowe pudełko kartonowe kraft
244 mm
81 mm