KOSZYK (0)

KOZIOL

koziol

100% Made in Germany
Wszystkie artykuły Koziol są w 100% produkowane w Niemczech, w niewielkiej miejscowości Erbach ok. 100 km na południe od Frankfurtu. Już od 1927 roku Koziol wytwarza kolorowe, dające dużo radości elementy wyposażenia wnętrz, którymi możemy otaczać się każdego dnia.
Przy fabryce funkcjonuje nowoczesne muzeum nazwane "Happiness Factory", gdzie zwiedzający mają możliwość poznania wszystkich procesów tworzenia finalnych produktów.

100% ekologiczne
Wyroby Koziol produkowane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego bez żadnych dodatków ułatwiajacych i obniżających koszty produkcji jak żywice, utwardzacze czy spieniacze, które szkodzą środowisku i zdrowiu człowieka. W związku z powyższym materiał ten może być w 100% odzyskiwalny (recyklingowany) a przy rozpadzie nie wydziela żadnych substancji trujących! Wszystkie produkty gospodarsta domowego, a szczególnie produkty majace kontakt z żywnościa są w 100% wolne od melaminy i BPA.
Do farbowania tworzywa sztucznego Koziol używa wyłącznie farb naturalnych, które nie zawierają metali ciężkich. Jest to szczególnie istotne dla produktów, które mają kontakt z żywnością. Wszelkie odpady które powstają na etapie produkcji są wtórnie przetwarzane i powracają do procesu produkcji. Efektem wyjątkowego dbania o ekologię jest uzyskanie przez Koziol certyfikatów ISO 9001 oraz ISO 14001 za zarządzanie szczególnie wrażliwe na kwestie środowiskowe.
Warto zwrócić uwagę że produkcja artykułów z plastiku zużywa znacznie mniej energii elastycznej, niż w przypadku produkcji porcelany, ceramiki lub szkła. 

100% Better Design, Bigger Smile (Lepszy design, więcej radości)
Produkty Koziol są niepowtarzalne. Tworzą je projektanci o światowej sławie. Cieszą oko i doskonale spełniają swoją funkcję. Motto firmy brzmi "lepszy design, więcej radości" a fabryka Koziol nazywa siebie „fabryką szczęścia”. Produkty Koziol są często nagradzane i wyróżniane na międzynarodowych wystawach. Cena jest integralną częścią filozofii produktu i sprawia że produkty Koziol są dostępne dla każdego. Sprawdź czy produkty Koziol sprawią więcej radości również Tobie! 

Przejdź do produktów marki Koziol na naszej stronie, kliknij tutaj.