KOSZYK (0)

Czas i koszty dostawy

   Termin dostawy (realizacji) standardowo to 10 do 15 dni roboczych od momentu zapłaty i akceptacji projektów do realizacji. Termin dostawy zawsze ustalamy indywidualnie i jeśli możemy dopasowujemy się do Twoich oczekiwań. Jednak terminy dostaw w 1 do 5 dni na towar ze znakowaniem są niemożliwe do zrealizowania nawet w super ekspresie.

   Towar bez znakowania możemy dostarczyć najczęściej w 2 - 3 dni robocze, najczęściej wysyłka następuje na następny dzień po zapłacie, często jeśli płatność dotrze do nas przed południem towar wysyłamy tego samego dnia.

   Termin dostawy liczony jest zawsze od momentu zapłaty i akceptacji projektu przez klienta, czyli im szybciej Państwo zapłacą i zaakceptują projekt tym szybciej my zabierzemy się do oznakowania zamówionych przez Państwa produktów. Najczęściej udaje się klientom zaakceptować projekty w 1 - 2 dni od momentu złożenia zamówienia.

   Koszty dostawy to standardowo 18 zł netto / 1 karton do 30 kg

   Przy zamówieniach na ceramikę reklamową produkty wysyłane są zawsze na mini lub normalnych paletach, dzięki temu prawie nie ma przypadków poczaskania zamówionej ceramiki. Wysyłka następuje zawsze bezpośrednio z fabryki do klienta, przesyłki są ubezpieczone. Koszty tych przesyłek są wyższe niż standardowych i kształtują się następująco:
do 30 kg - 35,00 zł netto - to jest około 70 szt. kubeczków ceramicznych typu Tomek
do 50 kg - 50,00 zł netto - to jest około 108 szt. kubeczków ceramicznych typu Tomek
do 100 kg - 85,00 zł netto
do 200 kg - 110,00 zł netto
do 500 kg - 135,00 zł netto

   Przy zamówieniach na kwotę powyżej 2000 zł netto na produkty które nie są aktualnie u nas w promocji transport jest gratis.