KOSZYK (0)

Odzież reklamowa

  Oto sprawdzone marki producentów odzieży reklamowej, których produkty mamy w ofercie. Proszę klinąć na logo aby przejść do katalogu produktów wybranej marki.

  Czy zastanawialiście się Państwo skąd wziął się t-shirt, jeden z najbardziej popularnych i najchętniej wykorzystywany gadżet w segmencie tekstyliów reklamowych? Pierwsze koszulki powstały na początku XX jako element bieliźniarski dla żołnierzy. Wynalazcą współczesnego modelu koszulki została firma Shirt z Londynu, której zajęło aż 10 lat stworzenie finalnego produktu. Nazwa koszulki pochodzi od jej kształtu, przypominającego literę „T”. Zanim osiągnęła ostatecznie swoją formę, wcześniej mieliśmy skomplikowane kształtem p-shirt i L-shirt. W latach 50-tych, dzięki Marlonowi Brando, który wystąpił w klasycznym t-shircie w filmie „Tramwaj zwany pożądaniem”, w ciągu kilku tygodni od premiery nastąpił prawdziwy szał na t-shirt. W następnych latach kolejne ikony kina tylko umacniały ten trend. Najbardziej kojarzącymi się nam z t-shirtem byli James Dean i Elvis Presley. W latach 60 - tych, t-shirty zaczęły służyć do wyrażania własnych poglądów i zainteresowań, pojawiły się t-schirty z nadrukiem. Pierwsze t-shirty z nadrukami powstały dzięki Tommie Robertsowi i Trevorowi Mylesowi, na których umieszono podobizny Myszki Miki i Kaczora Donalda. Koniec lat 60-tych i lata 70-te, nastrajały do kontrowersyjnych poglądów wyrażanych za pomocą napisów i grafik umieszczanych na koszulkach, wywołując nierzadko skandale. Po ten rodzaj manifestacji sięgali znani projektanci, aktorzy i politycy. Koszulki z nadrukiem jako produkt kultury masowej przetrwał do dziś i jest niezbędnym elementem naszej garderoby. Obecne trendy pozwalają na rozszerzenie możliwości zdobienia koszulek. W tej chwili możemy wykonać koszulki z nadrukiem, koszulki z haftem, koszulki z nadrukiem odblaskowym. Wszechstronność zastosowania koszulek reklamowych z nadrukiem pozwala na wykorzystanie ich w wielu dziedzinach naszego życia zawodowego, towarzyskiego, sportowego. Koszulki t-shirt z nadrukiem stały się również świetnym nośnikiem reklamy dla firm, zawodników, pracowników, produktów i imprez. Szczególnie chętnie po ten rodzaj odzieży reklamowej sięgają firmy, które chcą budować swój wizerunek w oparciu o takie cechy jak dynamizm, nowoczesność czy zdrowy styl życia. W ofercie posiadamy koszulki reklamowe renomowanych marek, które zapewniają trwałość wykonanych na nich nadruków. Wiodącymi markami są : B&C, Fruit of the Loom, Gildan, TeeJays.
   Wszystkie koszulki reklamowe występują w szerokiej gamie kolorystycznej, w rozmiarach od XS do 4XL, z podziałem na męskie, damskie i dziecięce. Na każdym modelu koszulki reklamowej wykonujemy nadruki zgodnie z życzeniem klienta.